BUHALTERINES PASLAUGAS TEIKIAME JAU 16 METŲ……..

AD NOVUM, UAB visi darbuotojai, įskaitant ir vadovą atlieka vyr. buhalterio funkcijas.
AD NOVUM, UAB specializuojasi teikdama buhalterinės apskaitos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms.
AD NOVUM, UAB vyr. buhalteriai turi didelę praktinio darbo patirtį tvarkant įvairių įmonių apskaitą ir dirba nuo 1998 metų.
AD NOVUM, UAB vyr. buhalterių tikslas – suteikti  teorinę ir praktinę galimybes  įmonių vadovams efektyviai panaudoti finansinius duomenis ir ataskaitas sėkmingiems verslo sprendimams.
AD NOVUM, UAB vyr. buhalteriai teikia tik kokybiškas, kvalifikuotas, savalaikes ir informatyvias buhalterines paslaugas.
AD NOVUM, UAB vyr. buhalteriai smulkių įmonių buhalterinę apskaitą veda nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo.
AD NOVUM, UAB vyr. buhalteriai stambių įmonių buhalterinę apskaitą tvarko pirminių dokumentų vedimui apmokydami kvalifikuotus buhalterius, pagal kiekvienai įmonei specialiai pritaikytą metodiką.
AD NOVUM, UAB nesamdo nekvalifikuotų studentų pirminių dokumentų suvedimui, kadangi  klientui turime  užtikrinti tik labai kokybišką ir informatyvią buhalterinę apskaitą.
AD NOVUM, UAB savo klientu siūlo patį tinkamiausią, naujoviškiausią buhalterinės apskaitos tvarkymo variantą, atsižvelgiant į jo poreikius.
AD NOVUM, UAB darbo metodika suteikia galimybę pastoviai  informuoti klientą apie jo verslo  finansinę – ekonominę būklę, apie jo verslo aplinkos pritaikymą prie nuolat besikeičiančių įstatymų bei verslo rinkos reikalavimų.
AD NOVUM, UAB ilgalaikė patirtis vedant įmonių buhalterinę apskaitą įrodė, kad tvarkinga buhalterinė apskaita leidžia verlininkams laiku priimti teisingus sprendimus verslo plėtrai ir inovacijoms.
AD NOVUM, UAB vyr. buhalterių kvalifikuotumas, sąžiningumas, naujovių diegimas, geranoriškumas patariant klientams ir lėmė, kad dirbame sėkmingai  jau 16 metų.
AD NOVUM, UAB nuo 1998 metų suteikė buhalterines paslaugas per 100 įvairios rūšies įmonių.
AD NOVUM, UAB sėkmė priklauso nuo  klientų sėkmės . Taigi esame labai dėkingi savo klientams už ilgalaikį bendradarbiavimą ir laukiame naujų klientų, kurie tiki, kad Lietuvoje verslas turi sėkmingą ateitį ir būtinai turi būti pelningas.